Paryskie usta

Paryskie usta

  paryskie usta, powiększanie ust, modelowanie ust, medycyna estetyczna Białystok, stylage Białystok, kwas hialuronowy, techniki powiększania ust oraz kształt ust   
21 styczeń 2020, 10:55:00   

PARYSKIE USTA w gabinecie medycyny estetycznej Natallia Romanowska

Img 6760 Edit

Istnieje wiele technik powiększania ust.

  Wykorzystując 1 ml kwasu hialuronowego, można nadać ustom zupełnie różny kształt. Opowiem Państwu o swojej ulubionej technice PARYSKIE USTA. Jest to technika, która zarazem powiększa usta i jednocześnie nadaje zmysłowy kształt.

Paryskie usta mają następujące cechy:

1. zaznaczony trójkąt Kupidyna (kolumienki od nosa do ust oraz wierzchołki czerwieni wargowej górnej wargi);

2. objętość skupiona w środkowej części górnej i dolnej warg;

3. uniesione kąciki - wykonane techniką "uśmiech Mona Lisy".        

                                                       Po  (37)

  Aby stworzyć taki kształt niezbędna jest cierpliwość pacjentki,  gdyż niekiedy musi przyjść do kontroli kilka razy (z ewentualnym dostrzyknięciem preparatu). Docelowa objętość podanego preparatu kwasu hialuronowego to 1,5-2 ml.  Zabieg wykonuję w znieczuleniu nasiękowym (tzw stomatologicznym) lub miejscowym (maścią).

  Po zabiegu usta są obrzęknięte i zaczerwienione (2-3 dni), mogą wystąpić niewielkie krwiaki (goją się około 4-5 dni, można zamaskować szminką). Pełne wygojenie ust następuje po około 10 dniach od zabiegu. Na poniższym zdjęciu możecie Państwo zobaczyć wygląd ust bezpośrednio po wykonanym zabiegu:

Usta Po 4

   Nie każdy rodzaj kwasu hialuronowego nadaje się na modelowanie "Paryskich Ust". Użycie zbyt miękkiego kwasu nie spowoduje uzyskania pożądanego efektu. 

Usta Asia Robia Sie

  Okres utrzymującego się efektu - to około 1,5 roku, po czym jest potrzebne dostrzyknięcie niedużej ilości preparatu, który będzie podtrzymywać kształt Paryskich Ust.

   Na przedstawionych zdjęciach są moje pacjentki. Ich usta zostały wymodelowane techniką "Paryskie Usta". Można zauważyć wspólne cechy: pulchność w środkowych częściach górnej i dolnej warg, wyrazista linia trójkąta Kupidyna, delikatny uśmiech.

Przed (7)S

Asia Usta

Bez Tytu?uPrzed (1) — KopiaAnn U2

  Jak widać na zdjęciach - nie ma możliwości stworzyć identycznych ust. Pomimo zastosowania tej samej techniki "Paryskie Usta", każda kobieta będzie miała swój własny i niepowtarzalny efekt końcowy paryskich ust. Myślę, że dlatego wykonywanie tego zabiegu daje mi dużo satysfakcji. 

11229495 668061636656618 1481213647 O

Zawsze chętnie się dzielę wiedzą o swoich technikach z kolegami z branży. Podczas wykłądu "Pułapki anatomiczne ust - co zrobić aby nie oszpecić pacjenta" - podczas Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2019 w Warszawie: