O nas

MEDYCYNA ESTETYCZNA BIAŁYSTOK

Natallia Romanowska

 

Nazywam się Natallia Romanowska (Novik), studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Mińsku, kierunek chirurgia. Od 10 lat praktykuję w Polsce. Moja edukacja i praca zawodowa przerodziła się w pasję i polega na doskonaleniu „twarzy człowieka”

Osiągnięcia:

Dyplom lekarza na Akademii Medycznej w Białymstoku 2010r. Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej;

Absolwentka Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim;

Laureat Konkursu Mikrochirurgicznego w Moskwie (2009);

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging;

Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu na najlepszy efekt korekcji ust "French Kiss by Stylage" 2019

Certyfikowany lekarz, wyszkolony w zabiegach liposukcji w „Liposuction London Institute” Wielka Brytania;

Wykładowca na międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej i anti-aging.

Ekspert w zakresie medycyny estetycznej w Projektach „Rewolucje na obcasach” Augustów 2014-2015, „Metamorfozy” Ełk 2015.

Organizator projektów „Metamorfozy” Białystok 2016, 2017, 2018. Zapraszam do obejrzenia efektów - w GALERII

 

Kongres Dermatologów Estetycznych 2018

 

Rozwój zawodowy

Moja droga do "rzeźbienia" twarzy przeszła różne etapy. W latach studenckich pracowałam na stanowisku preparator na Katedrze Anatomii Białoruskiego Uniwersytetu Medycznego, przygotowując preparaty różnych organów do muzeum. Ze szczególną uwagą preparowałam twarze. Przez okres 4 lat poświęciłam się pracy naukowej.

Będąc przewodniczącą koła naukowego uczyłam studentów. Moja praca naukowa, z zakresu anatomii głowy, otrzymała I stopień wyróżnienia na republikańskim konkursie prac studenckich. Już będąc w Polsce, w roku 2015 obroniłam pracę podyplomową z zakresu starzenia okolic oczu.

Pasja do anatomii pozostała mi do dziś. Kiedy przychodzi do mnie pacjent, patrzę na jego twarz „jakby przez skórę”. Nie interesują mnie zmarszczki, tylko anatomiczne struktury, odpowiadające za ich powstanie. Przewiduję co wydarzy się, po latach, z twarzą mojego pacjenta. Więcej o mojej drodzę do specjalizacji z medycyny estetycznej możecie przeczytać na BLOGu.

 

Gabinet medycyny estetycznej Natalia Romanowska

 

W swojej pracy, jako lekarz medycyny estetycznej, łączę doświadczenia zawodowe z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej dwóch technik, wschodniej i zachodniej.

Uwieńczeniem moich kwalifikacji jest założenie Gabinetu Medycyny Estetycznej:

 

 

Nad projektem i jego realizacją pracowałam około roku. Miał on być kameralnym miejscem z eleganckim wnętrzem, w stylu angielskim. Udało mi się zebrać wszystkie najlepsze cechy moich poprzednich gabinetów w jedną całość. Sala zabiegowa jest funkcjonalna i spełnia najwyższe standardy. Uwielbiam kwiaty i sztukę, dlatego w gabiencie można spotkać motywy kwiatowe, rzeźby oraz obrazy, namalowane przez moją siostrę. To miejsce tworzyłam dla Was, moi pacjenci. Chciałabym, aby odwiedzając mnie, czuliście się wyjątkowo.

 

Gabinet medycyny estetycznej Natalia Romanowska

Gabinet medycyny estetycznej Natalia Romanowska

Gabinet medycyny estetycznej Natalia Romanowska

Sztuka Gabinet Medycyny Estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej Natalia Romanowska

 

Szczególnie bajeczną atmosfere odczujecie Państwo w gabinecie w okresie Świąt Bożego Narodzenia:

 

Boże Nardzenie gabinet medycyny estetycznej


MÓJ ZESPÓŁ

Starannie przeze mnie wyszkolone specjalistki w swoich dziedzinach medycyny estetycznej tworzą fachowy zespół, na którym mogę polegać w każdej sytuacji.

Zespół doktor Natalii Romanowskiej


Dr Anna Miats

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Z Panią Dr Anną razem studiowałyśmy na Białoruskim Państwowym Uniwesytecie Medycznym, spędzając dużo czasu w zakładzie Normalnej Anatomii Człowieka oraz szykując się do Międzynarodowych Studenckich Olimpiad z zakresu chirurgii.

Dr Anna Miats lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna zawsze miała precyzyjną rękę i wyczucie w wykonywanych czynnościach, dużo pokory i chęć do poznawania nowych technik. Dlatego jak tylko przeprowadziła się z Białorusi do Polski w 2020 roku, od razu zaczeła pracę w moim gabinecie.

Całą swoją wiedzę, techniki i triki przekazałam dla Dr Anny aby mogła wraz z całym zespołem dbać o urodę naszych pacjentów. Dr Anna Miats nieustannie kształci się nie tylko u mojego boku, lecz uczestniczy w licznych szkoleniach, masterklasach oraz Kongresach, przejmując doświadczenie od innych specjalisów.

Lekarz medycyny estetycznej Anna Miats

Dr Anna Miats specjalizuje się z zabiegach odmładających:

  • * toksyna botulinowa (BOTOX, Dysport, Azzalure, Alluzience): zmarszczki mimiczne czoła i między brwiami, kurze łapki, bruksizm (zgrzytanie zębami), unoszenie kącików ust, leczenie nadpotliwości pach.
  • * kwas hialuronowy: rewitalizacja, wyrównanie asymetrii, modelowanie i powiększanie ust (w tym Russian Lips, usta na płasko, paryskie usta i inne nowoczesne techniki), wypełnienie zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu, wolumetria policzków i skroni, korekcja cieni pod oczami (wypełnienie doliny łez), modelowanie żuchwy i brody, odmładzanie objętościowe szyi i dłoni usieciowanym kwasem hialuronowym.
  • * fibryna/osocze bogatopłytkowe - odmłądzanie twarzy, szyi dekoltu; leczenie po urazach tkanek miękkich i stawów, terapia łysienia
  • * usuwanie znamion, włókniaków, brodawek za pomocą ciekłego azotu lub plazmy Plexr.
  • * lipoliza iniekcyjna

Co najbardziej cenię w Dr Annie? Wizję naturalnego piękna naszych pacjentów.


Agnieszka Czurak

MGR KOSMETOLOGII, która w moim gabinecie jest odpowiedzialna za zabiegi wspierające naturalne procesy odnowy skóry: zabiegi nawilżające skórę, peelingi chemiczne, oczyszczanie skóry, masaż limfatyczny twarzy i zabiegi anti-aging:

Kosmetolog doktor Natalii Romanowskiej

Agnieszka Czurak od 2009 roku jest dyplomowaną kosmetyczką, a od 2015 roku - absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, gdzie uzyskała tytuł kosmetologa, broniąc pracę mgr pt: "Nowoczesne składniki kosmetyków". Doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetycznych oraz w swoim mobilnym salonie kosmetycznym.

Agnieszka stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii takich marek jak: medi+derma, mesoestetic, Anna lotan, Janssen. Chętnie asystuje dla mnie przy zabiegach medycyny estetycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.


Marzena Bańkowska

ASYSTENTKA, bez której ciężko mi wyobrazić pracę w gabinecie. Pomaga mi w prowadzeniu gabinetu medycyny estetycznej od 2017 roku:

asystentka doktor Natalii Romanowskiej


Anna Palusińska

MGR PIELĘGNIARSTWA z wieloletnim doświadczeniem w specjalości anestezjologia i intensywna terapia:

Pielęgniarka doktor Natalii Romanowskiej

Jest wykwalifikowana w procedurach toczenia krwi i składników krwiozastępczych; ma wiele kursów kwalifikacyjnych: ratunkowy, chirurgiczny, anestezjologiczny; jest koordynatorem wentylacji inwazyjnej i nie inwazyjnej na Podlasie; ma wieloletni staż na bloku operacyjnym i oddziale chirurgii; jest specjalistą żywienia do jelitowego i pozajelitowego w domu pacjenta.


Kilka słów o mojej stronie internetowej

Tworzę ją sama, staram się pisać w prosty i zrozumiały sposób (proszę o wybaczenie mi blędów stylistycznych i ortograficznych; polski język nie jest moim ojczystym językiem, ciągle się go uczę). Moje pacjenci pozwalają mi na publikację zdjęć, więc jest ich bardzo dużo, szczególnie w rozdziale GALERIA.

W rozdialę ZABIEGI będziecie mogli przeczytać o konkretnych zabiegach (np. kwas hialuronowy, botoks, osocze), jak również o korekcji poszczegónych części twarzy (np. usta, czoło, bruzdy nosowo-wargowe).

Bardziej wązkie tematy i ciekawostki będę opisywać w BLOGu, który jeszcze raczkuje. Ale stanie się w przyszłości bazą przydatnych dla Was informacji.


 

Mam nadzieję że moja wizja "piękna" przypadnie Państwu do gustu. Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii dyplomów, nagród i wyróżnień, potwierdzających moje kwalifikację:

 

Kongres Medycyny Estetycznej Natallia Romanowsk


Kompetencje