Gabinet

O nas

Profilowe

Nazywam się Natallia Romanowska (Novik), studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Mińsku, kierunek chirurgia.

Uzyskałam Dyplom lekarza na Akademii Medycznej w Białymstoku 2010r.

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej;
Absolwentka Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim;
Laureat Konkursu Mikrochirurgicznego w Moskwie (2009);
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging;

Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu na najlepszy efekt korekcji ust "French Kiss by Stylage" 2019

Certyfikowany lekarz, wyszkolony w zabiegach liposukcji w „Liposuction London Institute” Wielka Brytania;

Img 2586

Uczestnik międzynarodowych kongresów, konferencji oraz warsztatów z zakresu Medycyny Estetycznej;
Ekspert w zakresie medycyny estetycznej w Projektach „Rewolucje na obcasach” Augustów 2014-2015, „Metamorfozy” Ełk 2015. Organizator projektów „Metamorfozy” Białystok 2016, 2017, 2018. Zapraszam do obejrzenia efektów - w GALERII.

Gabinet

W swoim podejściu do rozwiązań problemów estetycznych łączę doświadczenia zawodowe z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej dwóch technik, wschodniej i zachodniej.

Uwieńczeniem moich kwalifikacji jest założenie Gabinetu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii:

1 Q5 A45981 Q5 A4624

1 Q5 A5311

1 Q5 A4612

1 Q5 A4620 Preview

1 Q5 A4670

Ideą powstania gabinetu jest chęć zatrzymania procesów starzenia oraz usuwanie defektów twarzy i ciała jak najmniej inwazyjnymi metodami. Lata praktyki w Republikańskim Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstruktywnej oraz Mikrochirurgii w Mińsku udowodniły mi, że nie zawsze problemy estetyczne trzeba rozwiązywać za pomocą skalpela…

Ja I Asia

Nieprzerwanie kształcę się i pogłębiam swoją wiedzę z zakresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Mam nadzieję że ta krótka wizytówka chociaż w minimalnym stopniu przybliżyła Państwu moją osobę.

_________________________________________________

MÓJ ZESPÓŁ:

Marzena Bańkowska - ASYSTENTKA, bez której ciężko mi wyobrazić pracę w gabinecie:

Img 5481

_________________________________________________

Agnieszka Czurak - MGR KOSMETOLOGII, która w moim gabinecie jest odpowiedzialna za zabiegi wspierające naturalne procesy odnowy skory: mezoterapia igłowa i bezigłowa, peelingi chemiczne, oczyszczanie skóry, masaż limfatyczny twarzy i zabiegi anti-aging:

50820920 2348510501834488 1350916464705536000 N

Agnieszka Czurak od 2009 roku jest dyplomowaną kosmetyczką, a od 2015 roku - absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, gdzie uzyskała tytuł kosmetologa, broniąc pracę mgr pt: "Nowoczesne składniki kosmetyków". Doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetycznych oraz w swoim mobilnym salonie kosmetycznym.

Agnieszka stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii takich marek jak: medi+derma, mesoestetic, Anna lotan, Janssen. Chętnie asystuje dla mnie przy zabiegach medycyny estetycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

_________________________________________________

Anna Palusińska - PIELĘGNIARKA, która w moim gabinecie odpowiada za wykonanie zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego we wszystkich jego estetycznych odsłonach (3 modyfikacje zabiegu na twarz/szyje/dekolt) oraz w celach leczniczych (po urazach tkanek miękkich):

Www

Anna posiada specjalizacje z anestezjologii i intensywnej opieki (gdzie pracuje na co dzień); jest wykwalifikowana w procedurach toczenia krwi i składników krwiozastępczych; ma wiele kursów kwalifikacyjnych: ratunkowy, chirurgiczny, anestezjologiczny; jest koordynatorem wentylacji inwazyjnej i nie inwazyjnej na Podlasie; ma wieloletni staż na bloku operacyjnym i oddziale chirurgii; jest specjalistą żywienia do jelitowego i pozajelitowego w domu pacjenta. I to jeszcze nie koniec wszystkich kwalifikacji - jest tegorocznym magistrantem.

_______________________________________________

Mam nadzieję że moja wizja piękna przypadnie Państwu do gustu. Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii dyplomów, nagród i wyróżnień, potwierdzających moje kwalifikację:

Img 1269

Kompetencje